Zamknij
REKLAMA

Srebro naszych bokserów na 53. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Czarne Diamenty w Myszkowie

20:15, 02.07.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Srebro naszych bokserów na 53. Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Czarne Diamenty w Myszkowie / Poraj

W dniach 14-16 czerwca 2019 r. w Myszkowie odbył się 53. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Czarne Diamenty, w którym udział wzięło 93 zawodników z 41 klubów z Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy i Polski w kategorii junior i kadet. Nasz klub LKS Polonię Poraj reprezentowali kadeci Jakub Bokwa w wadze do 70 kg i Paweł Balwierz w wadze do 80 kg.

Jakub Bokwa stoczył zaciętą walkę z Rusłanem Bondarem, zawodnikiem z Ukrainy, walczącym w MUKS Widzew Łódź. Sędziowie przyznali jednak zwycięstwo zawodnikowi z Ukrainy.

Paweł Balwierz, mający na swoim koncie 15 walk, dostał się do finału Turnieju i walczył z Jakubem Straszewskim z KB Włocławek, aktualnym Mistrzem Polski, reprezentantem naszego kraju na Mistrzostwach Europy, który ma za sobą już 43 walki. Paweł stoczył bardzo zaciętą, wyrównaną, 3-rundową walkę, ciągle będąc w ataku. Niestety nie wykorzystał wszystkich swoich możliwości, zapomniał bowiem, że walcząc z mańkutem ucieka się od jego lewej ręki. Paweł zapomniał również, że ma silną prawą rękę, którą niestety rzadko wykorzystywał w tej walce. Tym samym niestety sędziowie przyznali zwycięstwo naszemu przeciwnikowi, utytułowanemu reprezentantowi Polski, Jakubowi Straszewskiemu.

Fot.: Rafał Maszczyk, fb

Dziękujemy naszym bokserom za ich pracę i odwagę, ambicję do walki i wielkie serce wkładane w każdą walką, a trenerowi Rafałowi Maszczykowi za dobre przygotowanie zawodników do tego Turnieju i ciągłą walkę o kolejne sukcesy.

ks. Zbigniew Dudek

[UG Poraj]

REKLAMA
(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© poraj365.pl | Prawa zastrzeżone