Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na zajęcia i treningi piłki nożnej Polonii Poraj

00:30, 15.08.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Zapraszamy na zajęcia i treningi piłki nożnej Polonii Poraj / Poraj

W okresie wakacji i nie tylko, warto pomyśleć o aktywności ruchowej dzieci. W dobie telewizorów, konsol, komputerów, komórek i tabletów warto zastanowić się nad rozwojem ogólnoruchowym naszych pociech. Idealnym sposobem może być piłka nożna i zajęcia oferowane przez LKS Polonię Poraj, ze wsparcia finansowego Urzędu Gminy, w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży.

Realizacja działań szkoleniowych Polonii Poraj to także zajęcia w okresie wakacyjnym. Zajęcia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy aktywnie uczestniczą w promowaniu sportu wśród młodzieży. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalanym przez instruktorów poszczególnych grup wiekowych.

Drużyn chłopców trampkarzy – czyli 2006 i młodsi, trenowani przez Andrzeja Pawłowskiego i Mateusza Pawłowskiego w każdy wtorek, środę i piątek o godz. 16.00 na boisku Polonii, w Hali i na Orliku w Poraju.

Drużyna Orlików z Poraja – czyli chłopców z rocznika 2009 i młodszych, trenują Krzysztof Całus i Andrzej Pawłowski, w każdy poniedziałek, środę i piątek o 15.30 na boisku Polonii, w Hali i na Orliku w Poraju.

Drużyna Orlików z Żarek Letniska – czyli chłopców z rocznika 2009 i młodszych, trenuje Krzysztof Całus, w każdy wtorek i czwartek o 15.30 w hali i na Orliku w Żarkach Letnisku.

Drużyna żaków – rocznik 2011 i młodsi, której treningi prowadzone są przez Andrzeja Pawłowskiego i Krzysztofa Całusa, ćwiczy razem z orlikami.

Szkółka piłki nożnej dla najmłodszych, to zajęcia z Krzysztofem Całusem i Andrzejem Pawłowskim dla przedszkolaków, 5-6 - latków.

Ponadto obserwować można treningi drużyny męskiej IV ligi. Drużyna trenowana jest przez Rafała Psonkę i Tomasza Sobczaka. Treningi odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, o godz. 18.00, na boisku stadionu przy ul. Sportowej w Poraju, w Hali Sportowej w Poraju i Orliku w Poraju.

Kontakt do trenerów:
Krzysztof Całus – 608 303 540
Andrzej Pawłowski – 515 015 591
Mateusz Pawłowski – 500 290 928

[UG Poraj]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© poraj365.pl | Prawa zastrzeżone