Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy policjantów na wojewódzkie mistrzostwa w pływaniu

21:52, 08.11.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Informujemy, że Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, realizując Kalendarz Imprez Sportowych zatwierdzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, organizuje Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Pływaniu. Mistrzostwa odbędą się 29 listopada br., na pływalni Parku Wodnego „Jura” w Łazach, przy ul. Kościuszki 4a. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

Pisemne zgłoszenie do udziału w mistrzostwach proszę przesyłać do Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach w terminie do 25 listopada 2019 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 1788 lub 1761.

Jednocześnie informuję, iż regulamin zawodów znajduje się na stronie internetowej w zakładce „Policja i sport” oraz stronie intranetowej Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach – zakładka „Zawody sportowe".

Zawodnicy proszeni są o przybycie do budynku pływalni do godz. 9.00.

 

Kilka dni później, 30 listopada br., na pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbędą się Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia można znaleźć >>TUTAJ<<.

Pliki do pobrania

Regulamin Wojewódzkich Mistrzostw Policji w Pływaniu 219.86 KB

[Śląska Policja]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz