Zamknij
REKLAMA
00:05, 22.02.2020

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego najmłodsze klasy ze Szkoły Podstawowej, z lekkim poślizgiem z powodu ferii, zaprosiły swoje babcie i dziadków, by zaprezentować im swe artystyczne umiejętności. Specjalnym przedstawieniem klasy I-III uczciły ten ważny dzień w roku.

Uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowali dla wszystkich Babć i Dziadków program artystyczny. Na twarzach dzieci widać było skupienie oraz ogromną radość z przybycia tak szczytnych gości. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby przez swój występ i zrobione własnoręcznie laurki jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Goście nagrodzili wysiłek swoich wnucząt gromkimi brawami. Na koniec wszyscy mogli skosztować słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców dzieci. Nie brakowało w tym dniu uśmiechu i wzruszenia.

[UG Poraj]

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres:
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz