Zamknij
REKLAMA

Wpadli pijani rowerzyści

12:35, 25.09.2019 | D.D
Skomentuj Wpadli pijani rowerzyści / Poraj
REKLAMA

Mundurowi z myszkowskiej drogówki w ramach programu poprawy bezpieczeństwa zwiększyli kontrolę kierujących jednośladami. Wczoraj po południu policjanci zatrzymali czterech pijanych rowerzystów. Badanie alkomatem wykazało u nich od 0,5 do 2.5 promila. Mundurowi ukarali ich mandatami karnymi.

Słoneczna aura i sprzyjające warunki drogowe w ostatnim czasie sprawiły, że wczorajsze drogi i ścieżki rowerowe wypełnione były pieszymi i rowerzystami. Wielu z nas decyduje się w taki oto sposób spędzać niedzielne popołudnie. Niestety nie wszyscy podchodzą do tego z rozsądkiem. Policjanci z myszkowskiej drogówki w ramach programu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów wczoraj, w godzinach popołudniowych wzmogli kontrole kierujących jednośladami. Stróże prawa w przeciągu trzech godzin zatrzymali do kontroli pięciu rowerzystów. Jak się okazało mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Wielką nieodpowiedzialnością wykazał się jeden z cyklistów, który okazał się rekordzistą! Mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu! Wszyscy rowerzyści zostali ukarani mandatami karnymi w kwocie od 300 do 500 zł. Policjanci zapewniają, że takie kontrole będą przeprowadzane wśród rowerzystów. 

[KPP Myszków]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

xyzxyz

0 0

Kto to pisał? Post z 25.09 (ŚRODA) złapali ich "wczoraj" (WTOREK), a "ludzie decyduja sie tak spędzać NIEDZIELNE popołudnia".
Druga sprawa, "zatrzymali 4 pijanych rowerzystów", później dowiadujemy się, że pijanych rowerzystów było 5.
Trzecia sprawa, mieli od 0.5 do 2.5 promila, czy jednak 0.5 do 3.
Tekst nierzetelny. 12:15, 29.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA