Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:05, 28.08.2020
Najciekawsze programy telewizyjne
13:28, 25.08.2020
Zabieganie, roztargnienie, brak czasu… trudno powiedzieć, czemu czasem w niektórych kwestiach odpuszczamy. „Jest, bo jest” – można dopowiedzieć, że nie warto psuć. Przedsiębiorcy jednak nie stać na tak duży błąd jak nieodpowiednie biuro rachunkowe do obsługi jego zadań podatkowych i finansowych. Ewentualne błędy wiążą się przecież z problemami dla zleceniodawcy. Co powinno wzbudzić nasze wątpliwości w obecnym zarządcy rachunków i jak znaleźć lepszą opcję?
09:34, 16.07.2020
Szczegóły mają znaczenie! Dlatego tak wielką wagę przywiązujemy do tekstyliów dekoracyjnych. Masz już poduszkę, jednak odnalezienie wymarzonej poszwy graniczy z cudem? Tutaj na pomoc przychodzi pogotowie DIY. Uszyj poszwę samodzielnie, z materiału w Twoim stylu. Jak uszyć poszewkę na poduszkę najprostszą, z wypustką, a może z falbankami? Zapoznaj się z różnymi metodami szycia i przystąp to realizacji!
13:32, 14.04.2020
Kołdra to niezbędne wyposażanie każdej sypialnie. W łóżku spędza się średnio 6-8 godzin na dobę, czyli prawie 1/3 życia. Aby sen przyniósł ukojenie, powinien odbywać się w komfortowych warunkach. Właśnie kołdra, obok materaca jest jednym z ważniejszych elementów, odpowiedzialnych za prawidłowy sen. 
3
09:35, 15.05.2019
Stoisz przed wyzwaniem aranżacji ogrodu? A może znudził Ci się Twój ogród, i chcesz coś w nim zmienić? Na naszym blogu poznasz propozycje, które zawsze wyglądają dobrze. Ich ponadczasowość została doceniona przez wielu. Szukasz sposobu, recepty na idealnie wyglądający ogród? Pragniesz, aby Twoja ogrodowa przestrzeń zachwycała przez lata? W naszym artykule zdradzamy jakie rozwiązania zastosować, aby ogród wyglądał doskonale.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA